איך עושים אפליקציה? מהי בעצם חווית משתמש? התעסקת בתחום של עיצוב אתרים אבל לא יודע מאיפה להתחיל? בפוסט זה, נדון כיצד גרפיקאים עשויים להתפרנס מוצק בתעשיות ההייטק והפרסום. את הקורסים באתר מקצועי משלימים סרטונים בהם דנים מדריכים העובדים בבית הספר וכן שירותי גרפיקה במשרדי הייטק ומשרדי פרסום. אם ברצונך להעריך את התאמתך לקריירה בתקשורת חזותית, ניוזלטר זה יספק לך את כל הדרישות. הראינו לכם באילו תוכנות גרפיות משתמשים מעצבים גרפיים, כיצד מיוצגת חשיבה חזותית בייצור אפליקציה ואיזו תוכנה מקובלת כיום בשוק הישראלי כסטנדרט לעיסוק בעיצוב גרפי. אנחנו יכולים להגיד לכם כבר עכשיו שאם תתקשרו לעולם ההייטק ושיווק אתרים, ללא ספק תרוויחו משכורת מצוינת.

 מעצבי אתרים שולטים במגזר ההייטק בישראל 

מעצבי אתרים שולטים במגזר ההייטק בישראל שכן הם מספקים את כל הפתרונות הדיגיטליים ליצרני נוכחות דיגיטלית בחברות הייטק. מכיוון שמפתחים ומתכנתים אינם מכירים עיצוב גרפי, עליהם להסתמך על מעצב גרפי שיספק את כל השפה החזותית, כולל באילו צבעים להשתמש בעיצוב ובאילו רכיבים ויזואליים להשתמש כדי לגרום לאפליקציה להיראות אטרקטיבית ומקצועית יותר. סחורה של חברת הייטק נמכרת בכל רחבי הגלובוס בגלל ההרמוניה ביישומים וקביעת הכללים השונים הנלמדים בעיצוב גרפי. מכיוון שמפתח או מתכנת אינם מכירים עיצוב גרפי בתארים במדעי המחשב או באוניברסיטאות ובמכללות, מעצבים גרפיים שעבדו קשה ולמדו את כל השפה החזותית במשך שנים הם אלו שנותנים את כל הפתרונות הדיגיטליים לחברות הייטק, החל מעיצוב ממשקים שחברות הייטק מפתחות תוכנה למוצר שחברת ההייטק מפתחת.

 עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ניתן ללמוד קורסים אונליין דרך האינטרנט 

עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ניתן ללמוד אונליין דרך האינטרנט באמצעות קורס עיצוב גרפי מקוון בישראל. כדי לעבוד בתקשורת חזותית, תחילה עליך לפתח שפה חזותית באמצעות חינוך לעיצוב גרפי למתחילים. מוסדות ומכללות רבות בקורונה עברו להוראה מקוונת באמצעות תוכנת זום. במשך למעלה מחמש עשרה שנים, אנו משתמשים בגישת הלימוד המקוון כדי להכשיר מעצבים גרפיים לתעשייה, במיוחד עבור ארגוני היי-טק רבים. לימודי סולו בבית ספר הם לימודים אחד על אחד המאפשרים למדריך לצפות במסך התלמיד דרך תכנית החיבורים. 

בגישות רבות להתמודדות עם כללים בעיצוב גרפי

המדריך ידון בגישות רבות להתמודדות עם כללים בעיצוב גרפי תוך שימוש במוצרי תוכנת אדובי לאורך הקורס. לימוד פרטני ואישי מתמקד בלומד בלבד, ומאפשר לו לקלוט מידע במהירות ובהתאם לקצב שלו. בסיום כל שיעור פרטני אונליין עם המדריך שלך, תקבל שיעורי בית ומשימות לתרגול מה שלמדת בשיעור. אם נושא לא ברור לתלמיד במהלך השבוע בין השיעורים, הוא רשאי לפנות לכל פלטפורמת מדיה דיגיטלית כדי לשוחח עם המדריך שלו על מגוון הקשיים שצצים. 

אחוזי ההצלחה בלימודים אישיים של אחד לאחד מוכרים כלימודים איכותיים יותר,

סיוע פרטני ואישי עם המרצה האישי שלך גורם לך להרגיש הרבה יותר בטוח שכן אתה לא מפחד לשאול שאלות, בניגוד ללימודים קבוצתיים שבהם לא תמיד אכפת למדריך אם הסטודנטים מבינים או לא מבינים כי הוא צריך לקבל מספיק תוכן. אחוזי ההצלחה בלימודים אישיים של אחד לאחד מוכרים כלימודים איכותיים יותר, וזו אחת הסיבות לכך שבוגרי מכללת סולו מבוקשים יותר בעסק, שכן יש לנו כתשעה עשר אלף חברים מחברות הייטק בקבוצת הפייסבוק שלנו שעוזרים לבוגרים שלנו להשיג עבודה – עצמאי ומשרה מלאה.

האם עלי לעבוד עבור עצמי או עבור מישהו אחר בתחום התקשורת החזותית והעיצוב הגרפי?

אין ספק שתמצא את החוזקות שלך לאורך כל ההשכלה שלך בין אם אתה רוצה להיות עצמאי או שכיר. אין סיבה שלא תיקח כמה צעדים קדימה בתעשייה הזו ולא תבלה יום אחד במשרד פרסום אם אתה יזם בנשמה. במהלך השכלתך כמעצב גרפי, תוכל ליצור קשרים עסקיים באמצעות קבוצת בית הספר, כגון מפעלי היי-טק או משרדי פרסום באינטרנט. בגזרת הפרילנסרים של עיצוב גרפי, מספיק לקוח אחד כדי להאמין בך ולהביא איתו עוד מספר עצום של לקוחות; הרי כל מי שרואה מודעה בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת תוהה מי הפיק את סגנון העבודה הזה.

עבודת עיצוב גרפי אינה תהליך שיווק או אסטרטגיה חד פעמית

מכיוון שעבודת עיצוב גרפי אינה תהליך שיווק או אסטרטגיה חד פעמית, אם הצרכנים שלך מרוצים ממך, הם ימשיכו להעסיק את שירותיך לאורך כל השנה. כל משרד זקוק כיום למעצב גרפי ליצירת פרסום לפייסבוק לאורך כל השנה, שכן שיווק אינו פעולה חד פעמית, אלא מאמץ מתמשך לתקשר עם צרכני היעד ולהפגין את כל הנוכחות הדיגיטלית של החברה. 

מומלץ לספק תעריפים זולים יותר מיד לאחר סיום הלימודים

תחום העיצוב הגרפי העצמאי מוערך לפי הצעת מחיר אישית שהמעצב יוצר עבורם, לכן מומלץ לספק תעריפים זולים יותר מיד לאחר סיום הלימודים על מנת לגשת לשוק ולמשוך צרכנים יחד איתך. לקוחות יהיו מוכנים יותר ליצור איתך קשר לאחר שיאמינו בך ולמדת על הסחורה שלהם. כמו כן, מומלץ לעבוד כשכיר שכן בוגרים טריים ללא ניסיון עשויים להתחיל עם הכנסה נטו של אחד עשר אלף שקל ללא ותק בשוק העבודה . מכיוון שהעולם המודרני חולל מהפכה בכל מבנה העבודה בעולם, ובמדינת ישראל בפרט, יש כיום הרבה משרדים שמעסיקים אנשים ומשלמים להם שכר חודשי, והם עדיין עובדים מהבית.

תוכנה לתקשורת חזותית:

סטודנטים הלומדים עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מוציאים קרוב לשבעים שקלים בחודש כדי לנצל את כל המוצרים של אדובי. מדובר בחברות זולה, ואחרי שנה חייבים להמשיך ללכת לשם לתוכנת אדובי בעלות של מאה שקלים. התוכנה הכלולה במנוי מבית אדובי מתעדכנת באופן שוטף במחשב התלמיד, ומאפשרת עבודה עדכנית וקלה ביותר. אדובי אחראית על התוכנית, המאפשרת למעצבים גרפיים לעבוד במהירות תוך שדרוג והדגשת חווית המשתמש. במהלך הלימודים, המרצים שלך יסייעו לך ביצירת קשר עם ארגונים אלה ויסבירו כיצד להשלים את כל הליך הרישום.

UI – עיצוב יישום UX לחוויית משתמש.

סטודנטים בקורסי תקשורת חזותית לומדים כיצד ליצור אפליקציות ב-אדובי  XD. תוכנת XD היא תוכנה וקטורית שעובדת היטב עם תוכנת אילוסטרייטור. תוכנת XD שימושית להפליא בלימודי מעצב גרפי מכיוון שהיא מאפשרת למעצב לפתח את התוכנית המלאה ולהכין אותה לתרשים לפני הביצוע. בסיום הפרויקט, המעצב הגרפי מכין את כל הקודים ושולח אותם למפתח או למתכנת כדי לאפשר להם לעבוד ולהתאים אותם לאפל או מיקרוסופט. מעצבים גרפיים נחשפים לסביבה חדשה ומודרנית באמצעות העסקתם, המאפשרת להם להרוויח שכר גבוה מאוד. כל חווית משתמש ונושא סגנון עיצוב בנויים על עמידה בהנחיות העיצוב הגרפי הנלמדות. הכן מטלות ופעילויות לאורך הסמסטר כדי להדגים את כל החשיבה היצירתית בתיק. תיק העבודות הוא בסופו של דבר הפנים שלך, שכן תראה אפליקציות מרובות או סגנונות עיצוב אחרים שלא נראו בעבר תוך שימת דגש על טרנדים חדשים בתחום העיצוב הגרפי יבינו שאתה קולט את העניין שלהם. אנו יכולים לומר לכם שרוב בוגרי התקשורת החזותית רוצים לעבוד כפרילנסרים מהבית מכיוון שהשכר די טוב והם לא רוצים לחלוק את הרווחים שלהם עם סוכנויות פרסום באינטרנט או חברות שיווק.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.